fbpx
 

Продавница

Sale

Дрвена Декорација За Ѕиден Лустер Доменико У100К

540,00ден 490,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Едноставна дрвена декорација за пријатен и топол амбиент

(Тело и Навлака од Дрво)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвена Декорација За Ѕиден Лустер Доменико У100К”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Category: