fbpx
 

Продавница

Sale

Дрвена Столна Ламба Стефано С180

3.135,00ден 2.750,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Оваа дрвена столна ламба ќе креира топла атмосфера со нејзиниот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвена Столна Ламба Стефано С180”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Category: