fbpx
 

Продавница

Дрвен Лустер Кендал Т290Б

3.000,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Овој дрвен лустер ќе креира топла атмосфера со неговиот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвен Лустер Кендал Т290Б”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 01401 Category: