fbpx
 

Продавница

Sale

Дрвен Ѕиден Лустер Феличе Н200З

2.145,00ден 1.950,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Овој дрвен лустер ќе креира топла атмосфера со неговиот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвен Ѕиден Лустер Феличе Н200З”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Category: