fbpx
 

Продавница

Дрвен Ѕиден Лустер Доменико Н150Z

2.150,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Овој дрвен лустер ќе креира топла атмосфера со неговиот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвен Ѕиден Лустер Доменико Н150Z”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 02820 Category: