fbpx
 

Продавница

Дрвен Ѕиден Лустер Доменико Н80

1.550,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Овој дрвен лустер ќе креира топла атмосфера со неговиот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвен Ѕиден Лустер Доменико Н80”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 02819 Category: