fbpx
 

Продавница

Поден Дрвен Лустер Серџио П230

6.950,00ден

-Во цената не е вклучена  Лед сијалица

-Овој поден дрвен лустер ќе креира топла атмосфера со неговиот минималистички дизајн

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Поден Дрвен Лустер Серџио П230”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 02507 Category: