fbpx
 

Продавница

Ресторански Прибор (Сет за Масло и Киселина)

1.200,00ден

Доколку сакате да нарачате поголема количина од производот, исконтактирајте не, за цени за големопродажба.
Стаклените елементи се вклучени во цената.

Ресторански прибор кој ќе ја разубави секоја маса на кој е поставен.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ресторански Прибор (Сет за Масло и Киселина)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *