fbpx
 

Продавница

3Д Лед Ламба – Месечина Со Мече

980,00ден

(1 customer review)


Оваа 3Д Лед Ламба – Месечина Со Мече е дизајнирана на тој начин што прави трикови на окото.Тоа прави оптичка илузија , затоа што изгледа како да е 3Д ламба , но всушност е целосно рамен плексиглас.

Рамката се состои од тенок плексиглас кој е познат по неговата висока преносливост на светлината , а додека неговото постолје е изработено од високо квалитетно дрво.

Енергетско ефикасните лед светилки се користат за додавање на ефектот за светлосно замаглување на плексигласот.

Продуктот е комбинација на вештачки влакна со природни материјали.

Се користи за украсување на вашиот дом , кафе бар , ресторан , насекаде каде што ви треба добар амбиент.

Боја : По Избор

Светлосен Извор : Лед

Место На Производство : Македонија

Модел : АВ – 100

Приклучок : УСБ

Материјал : Дрво , Плексиглас

Употреба : За Декорација

1 review for 3Д Лед Ламба – Месечина Со Мече

  1. Robert Nordstrom

    Proin ullamcorper augue ac enim posuere vulputate. In eleifend mattis est, eu vulputate metus porttitor sit amet. Phasellus tincidunt tempor mauris, vitae dignissim neque luctus non.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Category: