fbpx
 

Продавница

3Д Лед Ламба – Топка

980,00ден

(1 customer review)


Оваа 3Д Лед Ламба – Топка е дизајнирана на тој начин што прави трикови на окото.Тоа прави оптичка илузија , затоа што изгледа како да е 3Д ламба , но всушност е целосно рамен плексиглас.

Боја : По Избор

Светлосен Извор : Лед

Место На Производство : Македонија

Модел : АВ – 100

Приклучок : УСБ

Материјал : Дрво , Плексиглас

Употреба : За Декорација

1 review for 3Д Лед Ламба – Топка

  1. Robert Nordstrom

    Proin ullamcorper augue ac enim posuere vulputate. In eleifend mattis est, eu vulputate metus porttitor sit amet. Phasellus tincidunt tempor mauris, vitae dignissim neque luctus non.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Category: